Chcete-li si také nechat levně vyložit karty, podívejte se na www.vykladani.cz.

Výkladání z karet, výklady,výklady budoucnosti, věštění z karet, vztahový rozbor

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve tedy napíšu jak vztah k partnerovi vnímáte vy a po té jak partner sám.Po té se podívám na vaší budoucnost jak krátkodobou tak dlouhodobou.

1-Vy a váš manžel

Vy-

Karty na vaší straně ukazují že vztah vnímáte jako dlouhodobý, partnera jako spolehlivého člověka se kterým je vám dobře.

Velká vášen už sice opadla,ale partner je pro vás i nadále důležitý.Podle výkladu se dokážete domluvit na hlavních  věcech a vztah v podstatě dobře funguje.

Přála byste si aby nenarušeně byl pokračoval dále.

Podvědomě se ve výkladu ukazuje že se cítíte vedle muže spokojenou ženou a nyní si nevíte rady protože k druhému partnerovi vás táhne zase něco jiného.

Je zde tedy nejistota v duši která je pro vás složitá a nemůžete se rozhodnout.

Do budoucna budete přemýšlet o tom že vaše manželství na čas narušíte nebo dokonce přerušíte a zkusíte být ve vztahu i s přítelem.

Manžel-

Podle výkladu vás stále považuje za atraktivní ženu.Má vás rád a vnímá váš vztah jako vážný a důležitý.Přestože to s ním není vždy úplně snadné tak karty ukazují upřímnost a to že se snaží,aby jste i vy byla spokojená a skutečně mu na tom záleží.

Podvědomě-karty opět ukazují na hloubku a důležitost vaší osoby v jeho životě.

Do budoucna se ve výkladu ukazuje že jakékoliv narušení vztahu by ho hodně zasáhlo.

Krátkodobá budoucnost(do roku) – ve výkladu se ukazuje že v tomto roce vás čeká to čeho se obáváte a to je rozhodnutí.Oba partneři pro vás budou důležití, každý jinak a tak nějakou dobu budou ve vašem životě oba zároveň.Což bude vzrušující,ale i složité.

Dlouhodobá budoucnost(do 3 let)-Věštba ukazuje lítost a to že se váš vztah bude nějakou dobu vzpamatovávat ze své minulosti.Podle výkladu si však z komplikací vezmete ponaučení a budete si více oddáni.Vaše láska se obnoví a budete si sebe vzájemně více považovat.

2-Vy a nový partner

Vy-

Karty na vaší straně ukazují že jste jím okouzlena.Ukazuje se zamilování a že vás spojuje i něco více než jen fyzická přitažlivost,ale i vzájemné porozumění.

Podle výkladu vám tento muž dodává sebejistotu, podporuje vás a vzbuzuje ve vás velkou důvěru.

Tedy dokážete s ním třeba hovořit o velmi intimních věcech aniž by jste se obávala že to využije proti vám.

Podvědomě- karty ukazují že toužíte ho vidět a více ho poznávat protože cítíte že k vám tak nějak patří přestože váš život obrátil naruby.

Do budoucna se z vaší strany ukazuje těžké rozhodování a to že vám bude ještě bližší nežli je nyní.

Přítel-

Podle výkladu ho velmi fyzicky přitahujete.Vzbuzujete v něm zvláštní neklid.Je si vědom překážek ve vašem vztahu a stejně touží po vašem sblížení.

Podvědomě- váš vztah vnímá jako čistý a krásný.Začátek něčeho silného a důležitého.

Ale také karty ukazují trošku naivní pohled na vývoj vztahu do budoucnosti.Tedy co se vašeho manželství týká.

Do budoucnosti –věštba ukazuje že se bude snažit aby jste si vybrala jeho a stala se jeho dlouhodobou milenkou.

Také se ukazuje žárlení na vašeho manžela ale i to že k vám bude cjovat upřímnou náklonnost.

Krátkodobá budoucnost –Podle výkladu mezi vámi bude krásný avšak spíše krátkodobý vztah co by se partnerského vztahu týkalo.

Budete do sebe oba zamilovaní a společné chvíle budou stát za to,protože půjde o romantickou náklonnost.

Dlouhodobá budoucnost-Věštba říká že se nejspíše rozhodnete pro to vztah ukončit což bude pro vás oba bolestné.Rozchod přijde spíše z vaší strany.

Vztah mezi vámi bude však navždy něčím zvláštním co bude součástí vašeho života.Jediným mužem se kterým budete pak bude pouze váš muž.

Celkově tedy karty ukazují že mezi vámi je láska ve které nejste sami.Jako partneři si budete rozumět ,ale i tak se nakonec vrátíte k nudnějšímu ale i tak důležitému manželství které má chtě nechtě ve vašem životě i nadále význam.

Závěrem přeji hodně štěstíčka s sil při rozhodování.

Výklad karet online využijete, když chcete zachovat soukromí a anonymitu.

Subscribe to our mailing list

* indicates requirede-mail *
Napsal Kartářka v Výklad na vztah