Příklady pro Nezařazené:

Věštění- velká tabule, věštírna online, vykládání z karet

Věštění- velká tabule, věštírna online, vykládání z karet

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíši pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí.

Kartičky vás ukazují jako spolehlivou, věrnou , kultivovanou ženu.V tuto chvíli se nacházíte ve výkladu karet hodně dole což značí že vás něco velmi zatěžuje a trápí vaši mysl a duši.

Práce-

Začnu prací i když zde se mi u vás ukazují spíše pozitivní kartičky.Podle výkladu jste své práci poměrně oddaná, baví vás.Kartičky ukazují že je spojená s cestováním, obchodem či pracujete v zahraniční firmě.

Vaše místo je spolehlivé v tuto chvíli se o něj nemusíte obávat.Kolektiv okolo vás je spíše přátelský a vzájemně spolupracujete.

Do budoucna karty říkají že i nadále vás práce bude bavit a budete v ním mít poměrně dobré postavení a zázemí které vás přinese klid a uspokojení.

Peníze –

Věštba říká že z hlediska finančního jste zajištěná a žijete spokojený život bez starostí o to že byste se musela nějak hodně uskromňovat.

Ve výkladu se ukazuje spokojenost a stabilita příjmu a také dobrá rozhodnutí kterými svůj majetek ochráníte či rozšíříte.

S penězi nebudete tedy mít žádné starosti.

Zdravíčko –

Kartičky pro tuto chvíli ukazují že vaší největším problémem jsou duševní starosti.Jinak jste poměrně zdravá a veselá žena a nebýt těchto potíží tak se cítíte velmi dobře.

Do budoucnosti se však tyto potíže vyřeší a vy opět naleznete poklid v duši a radost.

V pozdějším stáří kartičky ukazují trošku problémy s oběhovou soustavou(srdíčkem a také varují před urazy.))

Jinak si i do pozdějšího věku udržíte čilost a dobré zdraví.

Rodina- vztahy a děti-

Vztah s dětmi kartičky ukazují jako velmi hezký, upřímný a to že se vždy rádi vidíte.

Vaše děti jsou spokojené a v životě úspěšné.Právem jste na ně pyšná.Kartičky ukazují že si vás i rodiny váží a bude to tak i v dalších letech.

Partnerský vztah-manželství –

Kartičky na vaší straně výkladu ukazují že je pro vás váš manžel důležitý člen rodiny.Trošku se mi zdá že jste se v poslední době od sebe vzdálili a city mezi vámi se někam ztratili.

Již v tomto vztahu nenacházíte to co dříve a často se cítíte osaměle.

Podvědomě – Kartičky ukazují propast a to že toužíte po někom kdo by vás miloval a snažíte se i přes to vše aby váš vztah fungoval.

Do budoucna se na vaší straně ukazuje že budete i nadále manželovi dobrou a oddanou ženou která bude bojovat aby se vše opět zpravilo a bylo stejně hezké jako dříve.

Manžel –

Podle karet jste pro něj důležitá žena v životě.Váží si vás, chová k vám kladné city ale tak trochu více přátelské nežli zamilované.

Přeje si aby jste spolu i nadále dokázaly dobře vyjít a  domluvit se na rodinných záležitostech v poklidu a harmonii.

Podvědomě- kartičky ukazují na konec nějakého období. Něco co se z jeho strany ztratilo a nyní začíná období nové.

Do budoucna – Karty říkají že trvalý vztah bud něco narušovat  a kazit.

Krátkodobá budoucnost – ve výkladu se ukazuje vliv další osoby na váš vztah a také přicházející změny mezi vámi.

Dlouhodobá budoucnost – Karty říkají že vztah bude jiný.Také může být že do vašich životů vstoupí noví partneři a tento vztah ukončíte protože v něm oba již nebudete nalézat a dostávat to co potřebujete.

Rok 2011 -2012

Karty ukazují že je před vámi náročný,ale úspěšný rok který vám pomůže udělat si více jasno ohledně vaší budoucnosti.

Ukazuje se že se dozvíte dobré zprávičky od vašich dětí které vás velmi potěší.

Také se ukazuje poměrně velká změna ve vašem vztahu.

Závěrem vám přeji hodně štěstíčka a spokojenosti.

Vyložila Kartářka v Nezařazené

výklady karet, velká tabule, rozbor karet na vztah a věštětní budoucnosti

výklady karet, velká tabule, rozbor karet na vztah a věštětní budoucnosti

Dobrý den.Posílám tedy slíbený výklad z karet.Nejdříve napíši pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té rozeberu jednotlivé věci jak práce…

Kartičky vás ukazují jako velmi silnou ženu která je oddaná rodině.Jste citlivá, komunikativní, tolerantní a chytrá.

Ráda byste opět našla ve svém životě klid a harmonii zejména v oblasti lásky a partnerství.

Ve výkladu se ukazují potíže v partnerství(dlouhodobém vztahu, manželství),

Kde jste vy a váš partner k sobě otočení zády a máte problém si mezi sebou komunikovat a být sobě upřímní v oblasti toho jak se cítíte.

Do budoucna se zdá že díky tomuto problému se dostanete do dlouhodobých sporů ze kterých nevíte jak ven.A každý si bude žít tak trošku po svém.

U vás se ukazuje že lásku budete hledat v jiném muži (v tom o kterém jste se zmínila)Je mezi vámi silné karmické spojení a tak jste si velmi blízcí a zvláště to pociťujete nyní když vám láska a pochopení chybí.

Rozbor vztahu – vy a váš dlouhodobý partner –

Kartičky říkají že vy nyní ve vztahu cítíte nejistotu, malou snahu ze strany partnera.Bojíte se že láska mezi vámi skončila , že si již nemáte co říci.

Přesto však máte partnera stále ráda a je to pro vás důležitý muž vašeho života.

Podvědomě- vám na něm stále záleží a snažíte se aby jste si byli opět bližší přestože to není jednoduché a velmi vás to vyčerpává.

Do budoucnosti – S partnerem budete mít mezi sebou spory a vy sama po určité období svou lásku a naději upnete ke kamarádovi.

Partner –

Kartičky říkají že i přes to vše i on vás má stále rád a cítí se ve vaší přítomnosti dobře i když je váš vztah zatížen jeho malou snahou, ochotou a tím že na vás nebere ohledy tak jak by měl.

Do budoucna – karty ukazují že se straně něco co jeho postoj změní a on se na vás i váš vztah začne dívat jinak.Více si bude domova vážit přestože k dokonalosti bude mít jeho chování ještě daleko můžete očekávat zlepšení.

Krátkodobá budoucnost – Karty ukazují další osobu která ovlivní váš vztah-muže který vám bude po boku a bude pro vás oporou.Na druhou stranu vašemu partnerovi to trochu otevře oči a bude se více snažit něco změnit.

dlouhodobá budoucnost – Podle výkladu můžete očekávat že se váš vztah opět stane lepším.Bude mezi vámi láska, štěstí a trvalé spojení.Manželství nebo trvalý vztah takový ve kterém budete štastná.

Karty radí – Nebýt na to sama, věřit si- silná osobnost jste a váš partner potřebuje vědět kde jsou vaše meze.Dejte mu více najevo své potřeby, pokuste se promluvit si o svým trápeních a proč je to mezi vámi takové složité.Třeba i v poradně na vztahy s další nestrannou osobou.

Rozbor vztahu vy a přítel(kamarád)-

Kartičky na vaší straně ukazují silný vliv tohoto muže na vás.Je mezi vámi velmi silné citové spojení a také si rozumíte jaks e říká beze slov.Dokážete se podpořit jako přátelé a zároven se velmi přitajujete jako muž a žena.

Není divu že vás to k sobě poutá.

Ve výkladu se ukazuje že chvíle s ním jsou pro vás velmi přínosné a ráda si s ním povídáte nebo píšete.

Do budoucna – vás tento vztah bude trochu svádět k tomu aby mezi vámi bylo něco více- spíše až milenecký vztah.

On – Karty ukazují na přátelství a velkou náklonnost.Zhruba bych mohla napsat že cítí to samé co vy.je si vědom překážek které vám ve vztahu brání a trápí ho to.

Do budoucna – věštba říká že bude ve vztahu s vámi pokračovat a bude mu na vás velmi záležet.

Krátkodobá budoucnost – Karty ukazují tajnou lásku  – přátelství a to že si budete velmi blízcí.

Dlouhodobá budoucnost – Podle výkladu si vy dva budete vždy hodně blízcí přestože každý budete žít nakonec s jiným partnerem.Vztah mezi vámi se udrží později v podobě takové nenaplněné životní lásky avšak dosti krásné než aby jí člověk někdy litoval.

Kartičky radí- že nejlepší je být ve vztahu ke kamarádovi upřímná a nechat věci lynout.

Práce- Po této stránce kartičky ukazují že došlo k jistým změnám a nyní vás tam něco netěší přestože jinak pracovní nápln a typ práce vás sama o sobě je pro vás poměrně zajímavá.

Do budoucna kartičky ukazují navíc starosti s tím jestli vaše pracovní místo zůstane a vy nebudete muset hledat jiné.

Ale podle kartiček mít obavy nemusíte- práci mít budete a postupem času – tak do roku se situace opět zklidní.Navíc se v kartách ukazuje na konci tohoto období i nějaký větší úspěch který bude ocenění a bude vám velmi k dobru.

Peníze- Ve výkladu se zdá že brzy obdržíte pěkné zprávy na které již delší dobu čekáte.Vyřeší se tím vaše starost a budete se cítit lépe.

I když nedostatkem peněz netrpíte- můžete i tak očekávat zlepšení a to že se povede ještě lépe.

Budete jako rodina dostatečně zajištěná a spokojená.

Zdravíčko – Karty říkají že nyní potíže žádné vážné nemáte.Spíše se cítíte špatně díky stresu a dlouhodobější starosti,ale nic co by bylo způsobeno fyzicky špatným stavem či nemocí.

Přesto však pocit únavy, smutku  neklidu karty radí nepodceňovat.Takovéto věci bývají často spouštěče ke skutečným nemocem.

Do budoucna vás nejspíše potrápí opakující se problém – nemoc která může souviset se zažíváním a trávicí soustavou jako takovou nebo také  s ženskými záležitostmi.Nejlepším způsobem jak se toho zbavit bude řešit potíže co nejdříve a snažit se být více v klidu (jak jen to nejvíce v dané situaci půjde).

Rok 2011 -2012

V následujícím roce můžete očekávat změny v práci, partnerství a to změny velmi pozitivní.Nebojte se tedy že vaše trápení bude trvat věčně.:-)

Vyložila Kartářka v Nezařazené

Výklad z karet na minulé životy

Výklad z karet na minulé životy

Dobrý den.Posílám slíbený výklad kartiček.
Dívala jsem se tedy jestli jste se zmíněným mužem měli v minulých životech něco společného a popřípadě co vás k sobě poutá.

Kartičky ukazují že jste  v dávných životech již potkali.První vaše společné setkání bylo asi před 500 lety na našem území.
Podle kartiček jste si hned zpočátku velmi rozuměli a něco vás k sobě vždy poutalo.

Ve vašem vztahu bylo hodně smutku a touhy.Nejspíše jste byla pro něj nedosažitelnou ženou a on pro vás nedosažitelným mužem protože jste oba byli zadaní a měli své rodiny a děti.

Oba jste pocházeli z dobře situovaných rodin.   Přesto jste svým srdcím poručit nedokázaly a radovali jste se aspoň z chvilkových pocitů radosti a nevinných setkání.

Vztah se však projevil a způsobil u vás s vašimi právoplatným partnery spory a tak jste museli i od těchto nevinných schůzek upustit .Přesto však jste k sobě zůstali po celý život připoutání a oddání vaší lásce.
Možná proto jste naplnění vaší lásky hledali i v dalším životě.

Ve vašem dalším životě – kartičky ukazují že jste měli více štěstí a osud a dohodnuté manželství svedly vaše cesty opět dohromady.   Žili jste si dobře , živili jste se výnosným obchodem a měli jednoho syna.

Váš vztah byl velmi funkční a harmonický.Trval dlouho a byl jste v něm oba Šťastní.Vaše životy rozdělila až nešťastná událost. Nejspíše uraz manžela.
Po té jste už další partnerství nehledala a svůj život jste dožila sama ve společnosti své rodiny.

Po tomto životě kartičky ukazují až život nynější.Možná proto vám tento muž přijde nějak blízký..:-)

Vyložila Kartářka v Nezařazené