Příklady pro Výklad karet:

Vykládání z karet, věštba , věštění,výklady karet ,vztahový rozbor,velký výklad na vztah,208

Vykládání z karet, věštba , věštění,výklady karet ,vztahový rozbor,velký výklad na vztah, rpzbor na rok 2012, velký výklad na příští rok

Posílám tedy výklad z karet na rok 2012.

Nejdříve začnu tím nejdůležitějším a tedy láskou.

Karty ukazují že –následujíc rok bude pět plný zvratů,ale i plný lásky a radosti.

Leden- březen

Podle výkladu toto období bude ve znaku upřímnosti a čistoty citů a vztahu jako takového.

Karty také ukazují na silnou přitažlivost kterou se však budete snažit oba držet na uzdě.

A také trochu nervozitu a potíže s přítelovou manželkou.

Pouto mezi vámi však nebude v základech moci být nijak přerušeno.Je příliš silné.

Duben-červen

Karty ukazují něco nového.Z celého roku bude toto období nejvíce naplněno láskou a spokojeností.

Ukazuje se pevné přátelství a to že budete prožívat štěstí.

Červenec-září

V létě karty ukazují na drobné ochlazení vašeho vztahu.Podle výkladu přítel zase dostane tak trochu výčitky a jeho nejistotu pocítíte tak trochu i vy.

Ke konci se ukazuje rozcestí – tedy padne nějaké rozhodnutí pro vztah důležité.

Říjen- prosinec

Karty ukazují že oba budete nadále zamilovaní.Ale přijdou trošku komplikace a přítel nebude úplně upřímný a bude se snažit trošku zase stáhnout do sebe.Ale vídat se budete a láska ve vztahu zůstane.Pouze jsou zde cítit ty výčitky.

Finance

Leden- březen

Karty ukazují na dlouhodobý dostatek a spokojenost.Podle výkladu v tomto období skončí nějaký menší tok peněz který vás však nijak neohrozí ani nepoznamená.

Duben-červen

Karty ukazují peníze, poctivost a chytrá rozhodnutí která vám pomohou mít se dobře, možná i něco získat navíc.

Červenec-září

Podle výkladu období spokojenosti bude pokračovat.Ke konci září se ukazuje nějaký spor kvůli financím.

Říjen- prosinec

Spokojenost, zázemí a jistota.Úspěch ve finančních záležitostech i investicích.

Také nové příležitosti.

Práce-

Leden- březen

Věštba ukazuje že hned zpočátku roku před vámi bude stát nějaká překážka.Ukazuje se však že s pomocí přítele(kamaráda)to ladně překonáte a vyřešíte.

Duben-červen

Ve výkladu se ukazuje že skončí nějaká opakující se činnost nebo nepříjemnost která se vracela a bylo nutné jí opakovaně řešit.Vaše místo bude trvalé a práce jistá.

Červenec-září

V tomto období se ukazuje období pracovních úspěchů.Možné je i povýšení nebo získání něčeho po čem již déle toužíte.

Říjen- prosinec

V tomto období karty říkají že budete z něčeho zneklidněná,ale přijde takový velmi pozitivní obrat který vám nakonec přinese radost a spokojenost.

Zdraví

Podle výkladu budete po zdravotní stránce celkově v pořádku.Nic zásadního se neukazuje.Karty ukazují že láska vás bude držet spokojenou po duševní stránce .V období červenec až září vás trošku potrápí problémy které nebudou nijak opodstatněny či vysvětleny.Odejdou však stejně jako přišly a na podzim již budete opět v pořádku.

Rodina

Leden- březen

Karty ukazují že se budete cítit trošku osaměle /může být třeba že některý člen odcestuje třeba na zájezde nebo delší cestu.

Také se ukazují trošku starosti s dětmi.

Duben-červen

Věštba říká že celkově půjde o klidnější období.Ale bude v rodině nějaký spor protože bude potřeba něco změnit a ne všem se to bude líbit.

Červenec-září

Karty říkají že budete spokojení a atmosféra bude klidnější.V polovině období se ukazuje nějaká nejistota která potrvá déle či rozhodnutí v rámci rodinných záležitostí.

Říjen- prosinec

Toto období se ukazuje jako spokojené, harmonické a bezproblémové.

Závěrem vám přeji hodně štěstíčka

Vyložila Kartářka v Výklad karet

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,155

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,155

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve se do karet podívám na to jak vás vnímá vaše okolí , vaše přání a celkové postavení ve vašem životě.

Karty vás ukazují jako milou komunikativní a společenskou.Citlivou,ale i rozhodnou.Podle výkladu toužíte po hezkém a harmonickém vztahu, rodině a dětech.

Ve výkladu se ukazuje že hezký vztah budete mít a jsou zde vidět i děti a rodinný život.

Váš vztah-

Co se lásky týká tak karty s tímto partnerem ukazují vážný dlouhodobý vztah.Na úrovni manželství.

Podle výkladu se nedávno ve vztahu něco změnilo.Ukazují se nečekané zprávy a změny.Nyní se nacházíte na pomyslném rozcestí kde se rozhodujete jak se vztahem naložíte.

Celkově karty říkají že je pro vás tento partner důležitý.Jde o člověk kterého znáte déle a velmi si ho vážíte.

Do budoucnosti karty ukazují že ve vztahu budete  pokračovat.Překonáte to co vás rozděluje nebo by vás mohlo rozdělit a ve vztahu zůstanete.

Karty též ukazují na někoho kdo do vztahu vstoupil a má na vztah nepříznivý vliv.

Co se partnera týká tak karty ukazují že  vás má rád.Někdy je trochu uzavřený a je proto složité porozumět jeho myšlenkám a postojům.Podle výkladu však máte v jeho životě důležité místo a váš vztah vnímá velmi intenzivně.

Vy a vztahy v budoucnosti-

Rok 2012-Karty ukazují na to že váš vztah bude narušovat nějaké tajemství.V následujícím  půl roce se trošku odcizíte ,ale nepůjde o nic co by váš vztah ohrozilo v jeho základech.Karty ukazují také na přítele který vám pomůže bude –li potřeba.

2013-

Karty ukazují spokojený vztah který se upevní a zesílí.Podle výkladu by v tomto roce mohl přijít na řadu větší krok jako svatba či děťátko.

2014-2019

Podle výkladu budete ve vztahu celkově spokojená.Trošku věštba ukazuje odcizení mezi vámi,ale vztah bude fungovat a láska z vašich srdcí nezmizí.

Práce-

Podle výkladu karty říkají že se nedávno něco v práci změnilo.Ukazuje se konec nějakého období a začátek nového.Též se ukazuje dům- jako symbol práce z domova nebo toho že je ve vaší práci skutečně dobrý a rodinný kolektiv.

Do budoucna karty naznačují že vás i po pracovní stránce bude čekat nějaké rozhodování,ale že ještě nějaký čas zůstanete ve stávající funkci.Též podle výkladu soudím že vás práce bude bavit a budete okolo sebe mít lidi které budete mít ráda.

Peníze-

Karty ukazují že v minulosti jste měla peněz dostatek k zajištění domácnosti.Podle výkladu i do budoucnosti se vaše dobrá situace udrží a vy budete zajištěná dobrým a stabilním příjmem.

Karty ukazují jistotu a spolehlivost a také pohodu- život bez starostí.

Zdraví-

V přítomnosti karty ukazují že jste zdravá.Zátěž je zde pouze po duševní stránce ve formě trápení a stresu plynoucího ze starostí v rodině.

To se v následujícím roce změní a vy  se budete  cítit lépe i lépe spát.

Do budoucnosti karty ukazují že vaše zdraví bude silné a pevné a že kromě drobností budete zdravá.Podle výkladu se mi ale ukazuje nemoc v rodině-Nejspíše otce který bude muset být s něčím léčen nejspíše u specialisty.Ukazuje se to v následujícím roce.

Rodina a děti-

Podle výkladu jste velmi citlivá žena s láskou k dětem.Karty ukazují že ve vašem životě budete mít více  dětí .Podle výkladu budou obě zdravé a bude vás pojit silné duševní pouto.

Svůj život prožijete po boku hodného muže a váš vztah bude po většinu času harmonický a pevný.

S rodiči bude rovněž váš vztah láskyplný a budete jim oporou v pozdějším věku,stejně tak jako jednou vaše děti vám.

Rok 2012-

Karty ukazují na složitější rok.Budou vás čekat změny ale i silné prožitky:V létě –na podzim se mi ukazuje nějaká delší která pro vás bude hodně přínosná.

Půjde spíše o soukromou záležitost a přinese vám hodně příjemných pocitů a uvolnění.

Závěrem přeji hodně štěstíčka.

Vyložila Kartářka v Výklad karet

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,154

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,154

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té se podívám na jednotlivé části jako je práce, vztah…

Karty vás ukazují ve výkladu nahoře veprostřed což značí že jste sebevědomá, máte nadhled.Dále karty ukazují že jste citlivá, spolehlivá a chytrá.Podle výkladu vám především záleží na rodině a nyní na tom dětátku které čekáte.

Přála byste si mít po svém boku hodného a přitažlivého muže se kterým byste mohli žít rodinným životem a být spolu šťastní.

Vztah a vztahy-

Nejdříve tedy začnu mužem na kterého se ptáte-

Karty ukazují že je to člověk který má ve vašem srdci stále ještě místo.Podle výkladu jste si vaším setkáním připomněla dřívější náklonnost na kterou už jste tak trochu zapomněla.

Karty říkají že i pro něj jako žena jste něčím důležitá a stále k vám jisté city chová.Podle výkladu však je nejspíše nějakým způsobem zadaný neboť se mi v kartách ukazuje do budoucna i jiná žena.

Ve vztahu k vám se bude něčím trápit.Ukazuje se mi had jako symbol toho že na vás nedokáže zapomenout ale ani být s vámi.

Do budoucna karty ukazují že ve vašem životě bude jiný muž,ale mezi vámi dvěma bude vždy něco co vás bude přitahovat.

Otec dítěte-

Ve výkladu se ukazuje že stojíte v tomto vztahu na rozcestí.Ukazuje se mi  rozhodování a to že máte partnera svým způsobem ráda,ale nejste si jím jistá.

Podvědomě- Vaše city vůči němu nejsou příliš hluboké.

Partner-

Podle výkladu se ukazuje že vám poskytne jistotu a zázemí pro vás i děťátko.Karty ukazují že vnímá trošku rozdílné postoje ve vašem vztahu ale chová k vám náklonnost.

Věštba ukazuje že mezi vámi bude vztah pozitivní i když trošku složitý.Podle výkladu však spolu dlouhodobě nezůstanete neboť se mezi nevytvoří tak silné pouto aby jste spolu zůstat chtěli.

Ve vašem životě se ukazuje jiný muž se kterým vytvoříte skutečné a silné partnerství:půjde o nového a neznámého muže se kterým se potkáte do 5 let.S ním budete mít i ty další 2 dětátka.

Zdraví

Podle výkladu jste vy zdravá a to děťátko které čekáte je zdravé také.Karty ukazují že s miminkem vše dobře dopadne a narodí se v čas který má./takže přibližně v termínu/

Podle výkladu bude rovněž chytré, úspěšné,Karty ukazují spíše dívku ale také to že budete mít dětí více.Podle karet víc než 2.Ty další 2 se narodí do poklidnějších a rodině stabilnějších podmínek.

Půjde bud o dvojčátka nebo děti brzy po sobě.

Celkově se mi jako rodina ukazuje že budete zdraví a nebudou vás zatěžovat žádné vážné obtíže.

K tomu bych dodala že v každém těhotenství se vyskytne bolení zda, tvrdnutí bříška…Ale nic z toho miminko neohrozí.

Práce-

Podle výkladu vás s příchodem miminka čekají pochopitelně změny.V následujících měsících vás čeká po pracovní stránce klid.Následně po té péče o miminko na kterou nebudete sama.

Peníze-

Karty říkají že po finanční stránce budete podporována partnerem tak i nejspíše někým dalším.Podle výkladu vás ohledně peněz čekají v budoucnosti nějaké záležitosti které bude potřeba si dohodnout a objasnit.

Celkově karty ukazují že na tom budete docela dobře a své děťátko zajistíte.

Rok 2012

Karty ukazují na štastný ,ale i hodně náročný rok.Podle výkladu se ukazují spory s partnerem, péče o děťátko ale také změny v oblasti lásky a partnerství.

Celkově se vám v následujícím  roce podaří vyjasnit  hodně nedořešených věcí.

Závěrem přeji hodně štěstí.

Vyložila Kartářka v Výklad karet

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,153

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,153

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té se podívám na jednotlivé  životní úseky.

Karty vás ukazují jako ženu s velkým srdcem pro kterou je rodina a děti to nejdůležitější čemu věnuje veškerou lásku a energii.Jejich dobro, zdraví a štěstí je pro vás nade vše.Podle výkladu si především přejete aby jste jako rodina byli v pořádku a měli mezi sebou krásný a harmonický vztah.

Začnu tedy partnerstvím-Karty vás ukazují tváří k partnerovi, ve výkladu si hledíte do očí a objevujete se i ve vzdálenější budoucnosti což značí že mezi vámi je vřelý,upřímný vztah který vám vydrží i v dalších letech.

Podle výkladu je mezi vámi pouto natolik silné že by jste se ani snadno rozejít nemohly.Karty říkají že se velmi milujete hlubokou a dlouhodobou láskou která už je natolik vyzrálou že si jste sebou vzájemně jisti což u obou posiluje jejich duševní vývoj i sebevědomí.

Výklad říká že jako rodina tvoříte silný celek a bude to tak i do budoucnosti Vaše vztahy a vazby budou pro vás i děti přínosem celý život.

Co se manželství týká tak karty ukazují že vás v budoucnosti potrápí trošku žárlivost na mladou atraktivní ženu která projeví o manžela zájem.Zůstane to však pouze u žárlení.Manžel si velmi váží vás i rodiny a tak její zájem nebude opětovat.Pouze mu zalichotí.

Celkově karty ukazují že vám věrnost vydrží a zůstanete spolu až do konce a kromě drobných neshod které vyřešíte váš vztah nic zatěžovat nebude

Práce-

PO pracovní stránce karty ukazují že nyní i v další budoucnosti budete podporována partnerem jako žena v domácnosti.Podle výkladu jste takto spokojená.

Do budoucnosti karty ukazují že nejspíše budete nějaký čas pracovat z domova nebo pracovně vypomáhat manželovi.

Na co si dát pozor- U manžela na úrazy.

Peníze– karty ukazují že po finanční stránce jste na to dobře.Ukazuje se pravidelný vyrovnaný příjem který vám zajištuje slušné živobytí a bezproblémové zajištění rodiny a dětí.

Můžete se spolehnout na podporu manžela a sama se snažíte též přispět když můžete.

Do budoucna karty ukazují že v následujících měsících vaše situace bude dobrá a vám se bude dařit dobře.

Na co si dát pozor?-Na ukvapené rozhodnutí, třeba při koupi  nákladnější věci.Karty ukazují že by jste mohla pak dlouhodobě litovat- zvláště při koupi realit, pozemků, uzavírání smluv..Potíže které by s koupí by byly spojené by se opakovaly a vám přiděly starosti.

Zdraví-

Karty ukazují že vás v blízké rodině nyní nic vážného netrápí.Uvědomujete si jeho důležitost a velmi vám záleží především na zdraví dětí.Podle výkladu vám všem bude zdraví dobře sloužit.Dětským nemocem se samozřejmě nevyhnete ale žádné vážné onemocnění které by zanechalo trvalé následky vás neohrožuje.

Do budoucnosti  karty varují spíše před těmi dětskými úrazy zvláště ve škole a při sportovních činnostech.

U vás karty v pozdějším věku ukazují potíže s oběhovým systémem, srdcem- třeba vyšší tlak a podobně.

Nyní se ukazuje že jste v pořádku jak po tělesné tak i spokojená po té duševní stránce.

U manžela to jsou ty úrazy – které by mohly mít dlouhodobější hojení.

Děti obecně-

Karty u vašich dětí ukazují že budou mít štatsné a harmonické dětství.Podle výkladu z nich díky němu vyrostou vyrovnané sebevědomé bytosti které se nebojí překážek a umí jít za svým štěstím a úspěchem.

Podle kartiček dvě z dívek budou mít velmi úspěšný život po stránce životní a rodinné.Zbylé dvě děti zase uspějí spíše v práci, karieře a splní si svá přání.

Celkově karty ukazují že v životě budou spokojené, budou k vám mít blízko a budou vám v životě dělat radosti spíš nežli starosti.

U zdraví se ukazuje spolehlivost a spokojenost.

Rok 2012

Celkově se ukazuje harmonický rok co se vztahu týká, Podle výkladu se mi zpočátku roku ukazuje úspěch v obchodu, nebo činnosti spojené s cestováním, dobré a štasné zprávy ve Věřina které vám velmi záleží.

Karty ukazují hezký a pevný vztah s přítelem který vám bude oporou a díky němuž se budete cítit štastná a chráněná.

Ke konci roku karty varují před nečekanou příhodou ve společnosti (může být třeba i park) která by mohla být pro vás nepříjemná.(Karty ukazují úraz či podobnou mrzutost.)

Vyložila Kartářka v Výklad karet

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,152

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,152

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu jak vztah vnímáte vy a po té jak manžel a nakonec se podívám na společnou budoucnost jak krátkodobou tak dlouhodobou.

Vy-

Karty na vaší straně ukazují že ve vztahu došlo k změně, odcizení.Vztah se posunul do nového období, něco skončilo.Přesto je tento vztah ve vašem životě důležitý a vy toužíte po tom aby pokračoval a byl opět krásný a bezproblémový jako dřív.

Podvědomě- karty ukazují na to že k manželovi stále chováte silné city a vztah se snažíte udržet v harmonii a poklidu přestože vás nynější situace trápí.

Do budoucna  – karty ukazují že budete milá, tolerantní ale vaši city se k manželovi trochu otupí.

Manžel –

Karty ukazují na nejistotu, přemýšlení a rozhodování.Podle výkladu je mezi vámi jakýsi rozpor který pocituje především on.

Karty ukazují že podvědomě se na vnímání vašeho vztahu a vás něco změnilo.

Přál by si být nejspíše sám- nebo se na čas od vztahu odpoutat.

Do budoucna- karty z jeho strany ukazují že bude více citlivý a jeho přístup se zlepší.Uvědomí si že i vy jste pro něj důležitá a málokdo by mu skutečně tolik rozuměl a znal ho tak jako vy.

Krátkodobá budoucnost –(do roku až roku a půl) podle výkladu se ukazuje vzdálenost mezi vámi která potrvá.Věštba říká že do vztahu bude zasahovat i další osoba která na vztah bude mít silný vliv.

Dlouhodobá budoucnost – (do 5 let)ve výkladu se ukazuje že přijde něco nového co vztah ovlivní naopak pozitivně.Po krátké rozluce přijde sblížení a vy dva budete spolu mít opět normální hezký manželský vztah.

Výklad pro syna Petra

Nejdříve tedy napíšu jak syna vnímá okolí a jak si nyní v životě stojí, co si přeje.

Karty ukazují vašeho syna jako velmi vyrovnaného sebejistého,otevřeného a upřímného muže.

Vztahy –

Přál by si prožít hezký a dlouhý život po boku hodné a věrné partnerky která by mu rozuměla a byla vůči němu dostatečně laskavá a tolerantní.

Podle kartiček takovou ženu ve svém životě bude mít.

Karty ukazují v jeho životě tři důležité ženy.Vás a dvě partnerky.Jednu zná z minulosti a jejich vztah byl velmi komplikovaný a druhá se ukazuje v budoucnosti.

Podle výkladu se v životě dočká v milostném životě štěstí.Karty ukazují u jeho karty že bude mít 2 děti které naplní jeho život smysluplností.

Ohledně vztahu karty ukazují že ho čeká v blízké budoucnosti(do roku )rozhodování nebo nějaký důležitý krok který bude pro jeho budoucnost důležitý.

Věštba ukazuje že jeho životní vztah bude trvat až do konce jeho života.Půjde o partnerku do které se zamiluje nečekaně a která mu skutečně bude rozumět.

Budou spolu žít a mít rodinu.Bude v tomto vztahu štastný.

Práce-

Podle výkladu karty ukazují že v nedávné minulosti(asi rok až rok a půl zpátky )práci změnil nebo změnil svou pozici.

Nyní je spokojenější a má více prostoru pro svá přání i když i nyní je jeho práce náročná.

Věštba ukazuje že zastává dobře placené místo a budoucnosti se s jeho prací ukazují trošku starosti a nervozita a také nečekané překážky které však překoná.

Svou pozici a místo na ní uhájí a zůstane na ní ještě nějaký čas.

Peníze

Karty ukazují na to že je po finanční stránce zajištěný.Žije spokojeným vyrovnaným životem a do budoucna to tak zůstane pouze bude muset brát ohled na své povinnosti vůči partnerce.

Svůj život však prožije v dostatku a finanční pohodě která potrvá po většinu jeho života.

Zdraví –

Karty ukazují že jde o zdravého mladého muže který nemá žádné vážnější problémy.

V dalších letech je ani mít nebude a zdraví mu bude dobře složit.

Ve výkladu se ukazují pouze problémy s pohybovým aparátem- tedy klouby a riziko úrazů zvláště na dovolené v zahraničí.

Ale nic co by ho ohrozilo na životě či zdraví nějak vážněji.

Problémy se ukazují až ve stáří a to s cévami ,krevním tlakem a spánkem.

Rok 2012

Karty ukazují že ho čeká spokojenost v milostném životě a také vážnější krok který přijde trochu nečekaně.

Podle výkladu půjde o rok složitý,ale spokojený a určitě bude patřit k těm šťastnějším.

Karty též ukazují na nějakou cestu s rodinou která mu trošku způsobí starosti ale zárověn mu přinese mnoho zajímavých zážitků a potřebné odreagování.

Závěrem přeji hodně štěstíčka a spokojenosti.

Vyložila Kartářka v Výklad karet