Chcete-li si také nechat levně vyložit karty, podívejte se na www.vykladani.cz.

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,102

Dobrý den.Posílám slíbený výklad karet:nejdříve napíšu pár slov k vašemu vztahu.

Jak vztah vnímáte vy a po té jak váš manžel a nakonec se podívám na vaší společnou budoucnost.

Vy-

Karty ukazují že máte svého muže stále ráda i když vám svými problémy způsobil hodně starostí a byly chvíle kdy jste se cítila opuštěná a chyběl vám po boku člověk který by vám pomohl v běžném životě.Karty ukazují odpuštění a velkou podporu z vaší strany díky které se váš muž skutečně snaží se závislosti zbavit.

Podvědomě- ve výkladu vás karty ukazují jako trvalou věrnou a silnou ženu která se snaží a bojuje přestože to pro ní není snadné.

Do budoucna karty říkají že pokud by problémy přišly dokážete udělat patřičné kroky aby jste již nezažívala zklamání.

Manžel –

Podle výkladu si je vědom že se závislostí bude již bojovat vždy, nikdy není boj uplně vyhraný.Karty ukazují že pokušení mít bude ,ale také že díky vám se dokáže hodně držet nad vodou a bude snažit odolávat.

Ohledně váš karty ukazují že vás považuje za životní lásku, silnou ženu které velmi důvěřuje.Rodina je pro něj důležitá , je si vědom její hodnoty.

I když sám sobě tolik nevěří není si uplně jistý jestli boj zvládne a nepropadne tomu zase.

Do budoucna se ukazuje klidné období a že se upřímně vynasnaží se změnit a být vás dobrým mužem.

Krátkodobá budoucnost – podle výkladu svou změnu myslí vážně a ve vašem vztahu bude následující období dá se říci že klidné a příjemné.(půl roku)

Dlouhodobá budoucnost – Věštba ukazuje že vy dva spolu zůstanete, potíže se ještě vrátí ale ne trvale a ne v takové míře.Manžel se skutečně bude držet a snažit se být čistý.(1-5 let)

Práce-

V následujícím roce karty ukazují že zůstanete kdy jste , ukazuje se trvalost a neměnnost.Podle výkladu se za roku ukazují drobné starosti,nepříjemnosti díky nímž budete o změně vážně přemýšlet.

Karty změnu ukazují ale ne hned.Spíše tak do 2 let.Přijde vám velmi zajímavá nabídka od známého muže s velmi dobrou prací kterou získáte.

Kapela –

Podle karet vás čekají nové zprávy něco co vše trochu změní – spíše pozitivně.Ukazuje se že problémy překonáte a budete pokračovat i když trošku jiným způsobem, za jiných podmínek.Ale určitě uplně neskončíte.

Děti-

Celkově se nic zlého neukazuje.Spíše do budoucnosti láska a manželství , že budou mít trvalé vztahy .

Výklad karet online využijete, když chcete zachovat soukromí a anonymitu.

Subscribe to our mailing list

* indicates requirede-mail *
Napsal Kartářka v Výklad karet