Chcete-li si také nechat levně vyložit karty, podívejte se na www.vykladani.cz.

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,110

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu pár slov k vám a k tomu jak vás vnímá vaše okolí a po té rozeberu jednotlivé části jako vztah , peníze..

Karty vás ukazují jako jako úspěšnou vyrovnanou ženu která stojí v tuto chvíli na rozcestí a přemýšlí co se životem dále podniknout.

Kartičky říkají že přemýšlíte o životní změně- případně i změně partnera .

Podle výkladu toužíte po lásce a ráda byste aby jste jí v životě měla a byla s vaším partnerem štatsná.

Partnerství –

Karty váš vztah ukazují jako upřímný s partnerem si sebe vzájemně vážíte avšak také máte každý z vás trošku jiný pohled na budoucnost a na to jak ve vztahu pokračovat dále.

Podle výkladu se vaše city k němu trochu změnily.I když ho stále považujete za atraktivního tak už mezi vámi není takové to zamilování a něha které vám trochu chybí.

Podobně vidí váš vztah i váš přítel.Také se mi zde ukazuje změna citů.

Do budoucnosti karty říkají že se ale opět sblížíte a budete spolu spokojeně žít dále jako dlouhodobý partneři.

Takže co se týká vaší lásky tak kartičky radí aby jste se sama pokusila vztah směřovat k vaší spokojenosti spíše nežli hledala jiného muže.

Jinak se mi v kartách u vás ukazuje též blízký přítel který vás nosí v srdci a byl by rád pro vás znamenal něco více.

Práce-

Karty ukazují že v tuto chvíli máte dlouhodobou práci.Nejde sice o vysněné zaměstnání ale v práci jste poměrně spokojená a úspěšná.Máte zde své místo a pozici a kolegyně si vás váží.

Do budoucnosti se ve výkladu ukazuje že si vaší práci udržíte a budete na tomto místě i nadále setrvávat jako dobře hodnocená a spolehlivá pracovnice.

Peníze –

Ve výkladu se ukazuje soběstačnost a slušný výdělek.Peníze mít budete ale také s nimi v budoucnu i mírné starosti.

Výklad ukazuje že se situace která to způsobí brzy vyřeší a vy budete opět spokojená.

Věštba též říká že se vám v dalších letech splní nějaký váš sen týkající se dovolené v zahraničí či zajímavé cesty po které toužíte a nabídne se vám zajímavá příležitost jak si své přání splnit.

Zdraví –

Podle výkladu jste zdravá žena s mladistvím vzhledem  v dobré kondici.Karty ukazují že vaše zdraví v budoucnosti nejvíce ohrozí úrazy.Proto si raději dejte pozor a dodržujte pravidla bezpečnosti.

V pokročilejším věku(stáří) by se mohli objevit potíže s oběhovou soustavou – srdcem.

Rok 2011 – 2012

Podle výkladu se ukazuje že v následujícím roce se vyřeší vaše nerozhodnost co se životem.Ukazuje se rozhovor s přítelem a možná i trochu spory.Avšak díky němu si hodně věcí ujasníte a budete moci zapracovat na to aby jste byla spokojená a život pokračoval směrem který si sama vyberete a ne tam kam vás zanese proud.

Závěrem přeji hodně štěstí.

Výklad karet online využijete, když chcete zachovat soukromí a anonymitu.

Subscribe to our mailing list

* indicates requirede-mail *
Napsal Kartářka v Výklad karet