Jak zařídit, aby se sex v autě vyplatil opakovat

Sex v autě: buď ho milujete, nebo nenávidíte. Kvůli omezenému prostoru a vysokému riziku přistižení se všichni shodneme, že auto je jedním z nejkomplikovanějších míst pro sex. Naštěstí existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste si tento parný zážitek užili! Poskytneme vám tipy pro úspěšnou sexuální hru v autě. Objednej si šlapku a ošukej ji v autě.

Dobrá příprava...

Trocha nepořádku neuškodí, ale sex mezi prázdnými plechovkami a sáčky od McDonalda není příliš vzrušující. Proto vám doporučujeme, abyste nejprve uklidili alespoň ten největší nepořádek na zadním sedadle - uvolněte se!

Místo, kde se chystáte mít sex, je také dobré zakrýt ručníkem nebo použít kondom (ušetříte si tím čištění). Špinavý čalouněný nábytek pravděpodobně není to první, co vás napadne, ale poté budete vděční, že jste učinili preventivní opatření!

Poloha, pozice

Samozřejmě, že sex v autě by měl nejlépe zůstat večírkem pro dva a opravdu se chcete vyhnout konfrontaci s nic netušícími kolemjdoucími..... Proto je důležité vybrat si dobrou pozici!

Chytré je usednout za volant v noci, protože pak je mnohem menší pravděpodobnost, že vás někdo uvidí. Dobrým místem pro zaparkování auta je například opuštěné parkoviště za sportovištěm, dunou nebo klubem, kde v tu dobu nikdo není (rozhodně to nesmí být soukromý pozemek!) Sex v autě je žhavý a vzrušující, ale pokuta za parkování by byla trochu šok.

Tip: otočte zpětná zrcátka směrem dovnitř a vypněte motor. Může se to zdát samozřejmé, ale bylo by překvapivé, jak často na to lidé zapomínají.....
Udělejte si pohodlí!

Být akrobatem je možná trochu ambiciózní, ale v autě se dá dělat spousta věcí! Například:

1. mít sedadla, která se sklápějí úplně dozadu? Je ideální pro polohu "dívka nahoře", tak ji využijte!

2. můžete sedět i na zadním sedadle. Ne nadarmo je to klasika! Sklopením sedadel dopředu získáte více místa (nebo také ne, abyste nebyli viděni ostatními).

3. rande v autě nemusí zahrnovat penetraci, existuje mnoho dalších možností! Například orální sex, pokud máte rádi tento druh sexu, který lze provozovat i na sedadle řidiče. Rychle a snadno!
Vytváření atmosféry

Sex v autě je také příležitostí k vytvoření příjemné (ale stále sexy) atmosféry. A to můžete udělat mnoha způsoby! Zajistěte, aby dané auto příjemně vonělo, například zavěšením vonných tyčinek. Není dobré otevírat okna, abyste se dostali na čerstvý vzduch, protože to může být pozvánka pro hmyz a podobně..... Ne to, co chcete!

Na čelní sklo můžete také zavěsit náladová světla a sexy playlist vždy oceníte. Potřebujete inspiraci? Tohle je sexy playlist pro žhavou noc!

Sex v autě, jakkoli vzrušující může být, je skvělý způsob, jak vystoupit z komfortní zóny a najít trochu vzrušení. Doufejme, že vám tyto tipy pomohou začít!