Chcete-li si také nechat levně vyložit karty, podívejte se na www.vykladani.cz.

Vykládání z karet, věštba , věštění,výklady karet ,vztahový rozbor,velký výklad na vztah

Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu jak vztah vnímáte vy a po té jak přítel a nakonec se podívám na vaší společnou budoucnost a budoucnost vašich vztahů.

Vy-

Karty ukazují že se v tomto vztahu cítíte velmi nejistě.Přijdete si v něm ukotvená, uzavřená a nejistá.Zárověn však máte partnera ráda.Ale ráda byste aby se  vztah posunul dál a vy věděla na čem jste.

Podle výkladu přemýšlíte o své budoucnosti a přemýšlíte i změna partnera, někom s kým by šel vztah více dopředu podle vašich představ a snů.

Podvědomě- Karty ukazují nejistotu , lásku a potřebu si promluvit o budoucnosti kterou vůči příteli pociťujete.

Do budoucna karty říkají že se budete s tímto vztahem v následujícím roce trochu trápit a budete mít chut to vzdát.

Přítel –

Věštba ukazuje náklonnost.Váš přítel vás má rád určitě avšak vnímá vztah úplně jinak nežli vy.A také touží po opačném pokračování.Zatímco vy byste ráda vztah pevný, se závazkem, on chce vztah bezstarostný a volný .

Nic to nemění na jeho citech.Cítí k vám lásku, rozumíte si i jako přátelé.

Podvědomě- vztah je pro něj takto dokonalý i když ví že vy byste ráda něco jiného.

Do budoucna karty ukazují že bude přemýšlet o vaší budoucnosti.Je si vědom že dříve či později ho čeká rozhodnutí které vše změní.

Ukazuje se přemýšlení o dětech a něčem novém ve vztahu.

Krátkodobá budoucnost(do roku až roku a půl)-Ve výkladu se ukazuje společné bydlení nebo podobně větší krok ve vztahu.Podle výkladu se váš vztah dostane na křižovatku a jeho budoucnost bude ohrožena a nejistá díky vaším odlišným postojům budete mít chut oba hledat útěchu jinde,ale po určitém období nejistoty (možná je i kratčí rozluka) se dáte dohromady a vztah se začne více podobat vašemu vysněnému vztahu.

Dlouhodobější budoucnost – podle výkladu budete spolu a budete žít hezkým rodinným životem.Ukazují se i děti

Takže karty ukazují že vás s tímto mužem čeká hezký život.Vaší budoucnost si však musíte vybojovat a přesvědčit partnera že jste pro něj ta pravá a že se nemusí bližšího a intimnější vztahu bát.

Výklad na vztah 2 část-

1-Situace v níž se vztah nachází, nebo téma, které vztahu vládne. Je to nejdůležitější karta.

Karty ukazují na to že mezi vámi je jistá přitažlivost a vy cítíte že je čas vztah posunout dále.Partnera vnímáte spíše jako muže a toužíte po sblížení.Karty říkají že vztah stojí před nějakou změnou.

Také se ukazují jiné osoby které by ve vztahu mohly hrát roli./spíše jiný muž.

2-Vědomá úroveň. Co si každý z nich myslí a jak oba svůj vztah posuzují vědomě. Také jak si rozumí po intelektuální stránce. Jaké je mezi partnery porozumění.

Vy – karty ukazují na touhu po něčem novém.Hezkém intimním a bezstarostném vztahu.Také touhu po dětech a rodinném životě.Z partnera cítíte nejistotu a to že jeho role ve vztahu je trochu naivní a nevinná.

Přítel – Podle výkladu váš vztah má trošku strach ze závazků.Ale přestože se tak úplně nechová tak váš vztah bere vážně a je pro něj důležitý.

3-Emocionální úroveň. Duševní oblast vztahu. Co si každý nosí v srdci, co cítí, vnímá, po čem touží nebo čeho se obává. Co k sobě partneři cítí.

Vy- Karty ukazují že s trochu zlobíte a jste zklamaná.Ale přítele máte velmi ráda a tak je pro vás těžké vztah definitivně ukončit.

Přítel –Podle výkladu jste nyní nejdůležitější a nejbližší žena v jeho životě.

4-Vystupování partnerů navenek. Jak se k sobě partneři chovají.

Vy– Karty ukazují že se nyní rozhodujete.Chováte se uvážlivě a snažíte se vztah posunout za pomyslnou křižovatku přátelství na úrověn plnohodnotného chození.

Přítel –Podle výkladu ho přitahujete, je vámi okouzlen a jste mu bližší nežli by chtěl.Také se kvůli vám trápí a něco protahuje.

Celkově vás v následujícím  období čekají těžké které nebudou příjemné ani pro jednoho  vás avšak budou nezbytnou částí proměny vašeho vztahu.

K vaší otázce.Štastná budete.Do vašeho života vstoupí ještě jeden muž,ale až později.Mezi vámi však půjde spíše o krátkodobější vztah a to pouze na intelektuální úrovni.

Výklad karet online využijete, když chcete zachovat soukromí a anonymitu.

Subscribe to our mailing list

* indicates requirede-mail *
Napsal Kartářka v Výklad na vztah