Chcete-li si také nechat levn� vyložit karty, podívejte se na www.vykladani.cz.

Výklad karet- láska a vztahy které vás neminou v budoucnosti

Dobrý den.Posílám slíbený výklad karet.Udělala jsem tedy rozbor vývoje vašich vztahů do budoucnosti na jednotlivá období a nakonec se podívám co vám radí kartičky.

2011 – 2012

Kartičky pro toto období ukazují že navážete vztah s přitažlivým mužem.Nejspíše v té době i nějak vázaným tudíž z toho bude pro tento rok pouze přátelství přestože to mezi vámi bude jiskřit a budete si velmi rozumět.

Ke konci tohoto období se pro vás oba ukazuje posun a velká změna ve vztahu.

2012 – 2013

Věštba říká že mezi vámi se začne rozvíjet láska a zamilování a to co jí bránilo v cestě už tam nebude nikterak překážet.

Ve výkladu se ukazují počáteční city a štěstíčko pro vás oba.

Tento muž bude pro vás dobrá volba.

2013-2015

Váš vztah bude i nadále pokračovat.Kartičky ukazují splněné sny a lásku,ale také varují před vlivem podmanivé ženy která do vztahu bude mít snahu zasáhnout.

Vše ale dobře dopadne a váš vztah to nijak nerozbije.

2015 – 2020

Podle karet mezi vámi bude hezký a citlivý vztah.Jelikož vaše láska vychází z přátelství tak si budete mít i co říci a nebudete se spolu nudit.

A protože jistá přitažlivost mezi vámi bude od počátku tak se i po letech budete velmi přitahovat a rozumět si i po fyzické stránce.

Kartičky říkají že pravou lásku potkáte.V dnešní době je normální že člověk narazí na několik těch nepravých než přijde ta pravá.

Nepodceňujte se a buďte pozitivní.Podle kartiček vás muži považují za atraktivní jen se jich hodně bojí nebo se jim nechce navázat takový ten pravý oddaný vztah po kterém toužíte.

P�ijímám nové klienty a klientky se zájmem o Výklad z karet.

Subscribe to our mailing list

* indicates requirede-mail *
Napsal Kartářka v Otázky, Výklad na vztah