Chcete-li si také nechat levně vyložit karty, podívejte se na www.vykladani.cz.

Výklad karet na vztah, věštírna online

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíšu jak vztah vnímáte vy a po té váš manžel a nakonec co věštba říká na  budoucí vývoj vztahu.

Vy-

Kartičky ukazují že se ve vztahu velmi trápíte.Jako symbol vztahu jak ho vnímáte mi vyšel had kterého vykládám tak že svého partnera milujete ale vztah s ním vás ničí a velmi vám ubližujete.Nemůžete být s ním ani bez něj.

Na jednu stranu jsou ve vašem vztahu krásné chvíle až dokonalé a na druhou také chvíle ve kterých přemýšlíte o tom jestli to má smysl snášet dále.

Přála byste si najít řešení a váš vztah vyléčit.

Podvědomě.- vnímáte velké překážky které vztah ničí a jste si vědoma toho že má k šťastnému harmonickému manželství hodně daleko.Samotnou vás chování vašeho muže velmi trápí.

Do budoucna – z vaší strany se ukazuje že budete stát na straně svého syna a ten vám bude oporou.On sám nemá příliš kladný vztah k vašemu partnerovi protože cítí že vám ubližuje.

Manžel – Kartičky říkají že touží po změně:rád by přestal s tím co dělá ale nemá na to sílu ani vůli.

Přesto věřím že vás má upřímně rád a také ho mrzí jeho činy.

Přál by si aby jste s ním byla šťastná.Jeho návrh rozvodu je svým způsobem i kvůli vám- je si vědom toho jak vám ubližuje a také toho že není schopen se změnit.

Podvědomě- jste pro něj velmi důležitá žena, nosí vás v srdci.

Do budoucna z jeho strany – věštba ukazuje že jeho vztah k vám bude trvalý a pevný přesto však bude přemýšlet o rozchodu.

Krátkodobá budoucnost  – kartičky jistou rozluku ukazují,ale spíše dočasnou.Myslím že k rozvodu nedojde.Manžel si uvědomí že vás potřebuje a bude se snažit na vztahu i sobě zapracovat.

V dlouhodobější budoucnosti  – kartičky ukazují že k sobě naleznete cestu.Vaše láska bude trvat a on sám bude hodnějším mužem.

Co kartičky radí – nebudte na to sama.Takovéto problémy už je dobré zkusit řešit třeba v poradně nebo a někým kdo bude figurovat jako třetí nestranná osoba.Dejte si jisté hranice – musí vědět že mu tohle chování nebudete odpouštět do nekonečna./jinak své činy může mít tendenci stupňovat či dělat častěji.

Věřte si vy sama a minulostí se nijak netrapte.Nikdo z nás přeci není svatý a je ejn opravdu málo věcí které by vám mohl partner vyčítat.Pokud uvidí že je to vaše slabé místo tak toho samozřejmě může využívat.Dejte mu najevo že je to pro vás uzavřené a že už o tom mluvit nechcete.

Závěrem vám velmi držím palečky a skutečně na to nebuďte sama.On vás má rád ale alkohol je v tomhle případě nemilosrdný.

Výklad karet online využijete, když chcete zachovat soukromí a anonymitu.

Subscribe to our mailing list

* indicates requirede-mail *
Napsal Kartářka v Výklad na vztah