Vzhledem k tomu, že muži podvádějí online s flirtováním.

Hranice podvádění jsou málokdy jasné. Vždyť jednání, které jeden pár považuje za nevěru, může jiný pár považovat za "neškodnou zábavu". Nejenže každý pár má svá vlastní pravidla pro to, co je považováno za vhodné a nevhodné chování, ale dvě poloviny téhož páru mohou mít radikálně odlišné názory na to, co je "vystupování". Online sexuální setkání jsou velmi populární.

A pro mnoho kombinací internet smazal hranici mezi podváděním a věrností.

Zjistěte, co znamená "podvádění".

Protože neexistuje žádný obecný kontrolní seznam, podle kterého by všechny páry měly určit, zda jsou si věrné, či nikoli, musí si každý pár stanovit své vlastní vnitřní hranice ve vztahu.

Většina párů se nikdy neobtěžuje tato pravidla stanovit, protože definice "podvádění" vyžaduje alespoň jeden nebo dva nepříjemné rozhovory. S partnerem budete mít pravděpodobně odlišné názory na to, jak se chovat mimo vztah, a čím dříve oba vyložíte vše na stůl a uvedete své požadavky, tím lépe.

Ať už je tento rozhovor jakkoli nepříjemný, nikdy nebude bolet tolik, jako když se vás nebo vašeho partnera dotkne tvrdá konfrontace s vašimi falešnými očekáváními.

Jakmile se oba dohodnete na zásadách vztahu, budete mít jasnou a nezpochybnitelnou definici nevěry.

"Záměrný aspekt online flirtování zvyšuje šance na

dosažení bodu, kdy se váš flirt stane skutečnou hrozbou."

Je flirtování považováno za podvádění?

Při vymezování hranic vztahu je nevyhnutelné zjistit, zda je flirtování považováno za podvádění. Zatímco dohodnout se s druhými lidmi na fyzických limitech je poměrně snadné, mnohem obtížnější je rozhodnout, kdy konverzace překročí hranici.

Výměna sexuálních rozhovorů mimo váš vztah je nevyhnutelná a neškodná. Flirtování s jinými lidmi je často zdravý způsob, jak vyjádřit svou přitažlivost, aniž byste zašli příliš daleko. Ačkoli každý z nás má jiný práh žárlivosti, většina z nás se shodne na tom, že nazývat malý flirt "nevěrou" je zcela nevhodné.

Někdy může flirtování zajít příliš daleko, ale pokud nevyústí v nevhodné chování, není třeba se znepokojovat. Přinejmenším ve většině případů by to neměl být důvod k obavám.
Protože online flirtování může být skutečný problém.

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč je flirtování neškodné, je to, že většina flirtů je spontánní. Potkáte někoho, ke komu máte silný vztah, a najednou s ním začnete flirtovat.

Co se ale stane, když aktivně vyhledáváte muže, se kterými chcete flirtovat? Co se stane, když se flirt změní z nečekaného v záměrný?

Záměr je důvodem, proč je flirtování na internetu často větším problémem než běžné flirtování v každodenním životě. Většina online flirtování je záměrná. Pokud jste ve vztahu a rozhodnete se připojit k webu pro nezadané nebo k jinému fóru či chatovací službě, která se zabývá flirtováním s jinými lidmi, děláte přesně totéž, jako byste chodili sami do barů a klubů a hledali muže, se kterými byste mohli flirtovat osobně.

Je to podvod? To samo o sobě není považováno za podvod. Záměrný aspekt online flirtování však zvyšuje pravděpodobnost, že se vám podaří "uklouznout" a že se váš flirt stane skutečnou hrozbou.