8 věcí, které uspokojují všechny ženy v posteli

Kdysi dávno, v roce 2000, vznikl film "Po čem ženy touží" s Melem Gibsonem a Helen Huntovou v hlavních rolích. Je to opravdu nejlepší obraz toho, co ženy hledají v lásce? No, ne. A vzhledem k tomu, co se dělo pod peřinou, se objevily i mezery. Jak si užít nezapomenutelné sexuální rande!

Je fakt, že muži přicházejí snáze než ženy. Polovina žen se při sexu udělá jen zřídka nebo téměř nikdy, zatímco 85 % mužů s tím nemá žádný problém. To není zrovna spravedlivé rozdělení, že? No, hlasujeme o změně těchto čísel a měli bychom být schopni, protože to jsou všechny uspokojující věci, které všichni chceme v posteli nejvíce:

1. partnera, který investuje i do vašeho potěšení.

Existují muži, kteří se chtějí pouze vzrušit a vůbec je nezajímá, zda žena, kterou si vzali do postele, dosáhla orgasmu, nebo ne. (Chcete partnera, kterému záleží na tom, abyste si užili i vy sami.

2. bezpečnost

Bezpečný sex by měl být samozřejmostí, ale v tomto případě mohou být obě strany až příliš tolerantní. Velkou překážkou jsou však muži, kteří okamžitě předpokládají, že se vše děje bez kondomu. To nevede k sexu, ale k romantice. Žádná rukavice, žádná láska.

3. orgasmus

Právě jste se dočetli, že přibližně polovina žen nepřijde (!). U ženy to prostě trvá o něco déle, takže sexuální večírek by neměl skončit dosažením orgasmu jednoho muže. Právě jsme to řekli: chcete partnera, který také investuje do vašeho potěšení, pak přijde orgasmus.

4. komunikace

Ano, dokonce i při sexu. Řekněte jasně, co se vám líbí a co ne. Zní to trapně, ale pokud chcete mít lepší sexuální život, je to nutnost.

5. čistá postel

Jakmile uvidíte postel, která nebyla několik týdnů převlečená, je se sexem konec.

6. předehra

Nespěchejte, abyste se pro sebe navzájem nadchli. Vždy se říká, že klíčem k úspěchu je trpělivost. Pokud jde o sex, tak ano.

7. zákaz nošení ponožek

Promiňte, ale není poněkud nepříjemné, když před vámi stojí nahý muž a ještě má na sobě ponožky? Jen se ujistěte, že pravidlo "žádné ponožky v ložnici" je jasné.

8. nadšený cunnilingus

Nemáte ponětí, o čem mluvíme? Naštěstí muži z Man Man něco vědí, protože nedávno psali o tom, proč by muži měli častěji masturbovat.