Chcete-li si také nechat levně vyložit karty, podívejte se na www.vykladani.cz.

Velká tabule, výklad karet, věštění, vykládání z karet,výklad karet online, výklad z karet levně,levný výklad z karet,147

Dobrý den.Posílám slíbený výklad z karet.Nejdříve napíši pár slov o vás a o tom jak vás vnímá vaše okolí.

Kartičky vás ukazují jako citlivou, komunikativní i trochu temperamentní ženu která je však často své emoce skrývá hluboko v sobě a proto není snadné se v ní vyznat.

Podle výkladu velmi toužíte po dětech a také po správném muži se kterým byste si rodinu pořídila.

Karty ukazují že spolehlivého člověka mít po svém boku budete a děti také..Ve výkladu se ukazuje že uděláte v budoucnosti jedno velmi dobré rozhodnutí díky kterému se vaše sny splní.

Partnerství –

Nejdříve napíši jak vztah vnímáte vy –

Podle výkladu se ukazuje že jste v partnerství upřímná, čestná a že toužíte po tom posunout vztah dále ke společnému životu a rodině avšak máte i trochu pochybnosti o tom jestli je pro to váš přítel ten pravý,

Karty ukazují na to že vás přitahuje ala také že si žije hodně po svém a není v uto chvíli nakloněn větším závazkům.

Karty na vaší straně ukazují že se budete snažit o to aby vztah fungoval ale také že se více pokusíte prosadit svá přání.

Přítel – Karty ukazují že se prozatím nechce ničemu příliš přizpůsobovat či se vázat.Avšak považuje vás za svou vysněnou partnerku a je s vámi rád.

Karty ukazují na to že s vámi rád komunikuje a vídá se s vámi.

Do budoucnosti se z jeho strany ukazuje že se postupně stane více nakloněn k tomu si rodinu pořídit- jen to chce mu dát čas.

Krátkodobá budoucnost– Karty říkají že ve vztahu dojde k většímu kroku či změně která vztah posune blíže k vašemu snu.

Dlouhodobá budoucnost – Věštba ukazuje že přijde něco krásného- těhotenství a následně miminko které vás ještě více sblíží.Kartičky ukazují chlapečka.

Zdraví – Karty ukazují že si svého zdraví vážíte a pečujete o něj.Také proto jste zdravá a vyrovnaná žena která má po této stránce i velmi dobré vyhlídky do budoucnosti.

Kartičky ukazují že s početím dětí problémy mít nebudete a dětičky se povedou rychle a budou zdravé a chytré.

Peníze– Podle výkladu jste na tom po finanční stránce dobře, jste sama svou paní.S penězi dobře a rozumně nakládáte a tak i v budoucnosti budete finančně dobře zajištěná.

Práce- Karty ukazují že jste na távajícím místě již delší dobu.V nedávné minulosti se ukazují nové zprávy – spíše pozitivní.

Karty též ukazují že na zlepšení situace a zvýšení platu a to na delší čas.

Podle kartiček jste v práci poměrně spokojená, svého místa si vážíte a máte i hezké vztahy se svými kolegy.

Do budoucnosti si své místo udržíte a bude se vám v práci vést dobře.

Rok 2011 – 2012

Věštba říká že v následujícím období vás čekají nejasnosti ve vztahu.Budete o něm pochybovat a přemýšlet nad tím jestli jsou vaše vzájemné city dosti pevné a jestli má vztah smysl do budoucnosti.

Karty též ukazují na to že po všech ostatních stránkách se vám povede velmi dobře a v hodně věcech si v tomto roce získáte nadhled.

Podle karet se tento rok ukazuje jako úspěšný a také rozhodný pro vaši budoucnost.

Výklad karet online využijete, když chcete zachovat soukromí a anonymitu.

Subscribe to our mailing list

* indicates requirede-mail *
Napsal Kartářka v Výklad karet